• تماس با ما02188062865/02188211856
  • ایمیل درsuppourt@masirafarinanpars.com
  • دفتر کارشنبه - پنج شنبه : 9.00 تا 18.00

درباره ی ما

image

درباره ما

موسسه ی مسیر آفرینان پارس در تلاش است تا برای عزیزانی که به دنبال راهی برا ی پیشرفت خود
موسسه ی مسیر آفرینان پارس در تلاش است تا برای عزیزانی که به دنبال راهی برا ی پیشرفت خود به ویژه از طریق تحصیل در کشورهای اروپایی ، کانادا و آمریکا و اخذ اقامت دائم این کشورها هستند بنا بر شرایط منحصر به فرد هر شخص با بهره گیری از یک تیم حرفه ای و کارشناسان و مشاوران زبده و با تجربه ، همچنین وکلای خبره در زمینه ی مهاجرت پیشنهادهایی درخور شایستگی هر فرد را ارائه نماید. ما در موسسه ی مسیرآفرینان پارس همواره به دنبال ارائه ی راهی در جهت پیشرفت و کمک برای رسیدن به اهداف مهم زندگی شما عزیزان هستیم خدمات موسسه ی مسیر آفرینان پارس شامل : 1- ارائه ی مشاوره های تلفنی و حضوری در جهت تصویر سازی درست و واقعی از قوانین هر کشور و نحوه ی مهاجرت صحیح و قانونی به کشورهای مختلف به منظور انتخاب یک مسیر درست برای رسیدن به اهداف مورد نظر هر شخص. 2- بهره گیری از تیم تحقیقاتی مجرب جهت انتخاب بهترین گزینه متناسب با شرایط هر متقاضی برای تحصیل ، سرمایه گذاری ، خرید ملک و... 3- اخذ پذیزش از برترین و برجسته ترین دانشگاه ها ی کشورهای حوزه ی اروپا ، کانادا و آمریکا 4- اخذ ویزاهای تحصیلی ، توریستی ، سرمایه گذاری ، خرید ملک ، تمکن مالی و... 5- عقد قرارداد در چهاچوب قانون تحت نظارت وکلای برجسته و با تجربه 6- حمایت متقاضی در کشورهای مختلف بعد از وروود به آن کشورها توسط وکلای موسسه . تمامی موارد ذکر شده در چهاچوب قوانین و با نظارت افراد خبره و با تجربه در زمینه های مهاجرتی انجام میشود همچنین موسسه ی مسیر آفرینان پارس در تلاش است در تمامی مراحل ، صداقت و حسن نیت را در جهت رسیدن به اهداف مد نظر هر متقاضی و کمک به انتخاب مسیری درست برای نائل شدن به این امر مهم رعایت نماید. امید است که ما بتوانیم نقش کوچکی را در جهت انتخاب مسیر درست زندگی برای شما عزیزان داشته باشیم. همواره میتوانید جهت اخذ مشاوره تلفنی و حضوری و کسب اطلاعات بیشتر با موسسه ی مسیرآفرینان پارس تماس حاصل فرمایید.
image

ماموریت ما

در موسسه ی مسیرآفرینان پارس
تلاش در جهت ارائه ی حقایق و نکات واقعی در مورد اعزام دانشجویان و اخذ اقامت در کشوهای مورد نظر همچنین انجام کلیه ی امور مربوط به اعزام دانشجویان با کمال صداقت در جهت اقدام درست و هدفمند در مسیر اهداف دانشجویان ، حمایت دانشجویان در کشورهای مقصد و ارتباط با آنها توسط وکلای موسسه جهت رائه ی راهکارهای درست برای بهره مندی از شرایط مطلوب ، که تمامی این موارد توسط وکلای ما در کشورهای مقصد انجام میشود.

دیدگاه ما

نتیجه به دست آمده
دیدگاه ما در این مجموعه در امر مهاجرت و اعزام دانشجو اینست که هر فرد لایق برخورداری از بهترین شرایط و امکانات زندگی میباشد بنابراین ما این امکان را برای متقاضیان مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از کشور با ارائه ی مشاوره برای برخورداری از بهترین شرایط در جهت ارتقاء سطح زندگی و علمی آنها و همچنین پیشرفت در مسیر زندگی این عزیزان فراهم آوریم تا بتوانند در جای جای این جهان انگونه که شایسته و سزاوار زندگی هرچه بهتر میباشند به زندگی خود ادامه دهند. ما در موسسه ی مسیرآفرینان پارس تلاش میکنیم تا سهمی هرچند کوچک برای پیشبرد اهداف بلند مدت متقاضیان عزیزو ارائه ی راهکار های متناسب با شرایط هر فرد در جهت دسترسی به این اهداف داشت باشیم.

ارزش های ما

ارزش های ما در این موسسه ارزش گذاری بر تصمیمات و اهداف موکل های این مجموعه و همچنین رضایتمندی این دسته از متقاضیان عزیز از عملکرد وکلا و کارشناسان متخصص مجموعه و پیشبرد اهداف دانشجویان و همچنین همراهی قدم به قدم با این عزیزان میباشد. همکاران ما در موسسه ی مسیرافرینان پارس از ابتدا تا انتهای کار تمامی سعی و تلاش خود را بر این میگذارند که اولویت متقاضیان عزیزرا اولویت خود قرار دهند و تمامی امور در همه ی مراحل تحت نظارت و با مشورت متقاضیان برای دستیابی به نتیجه ی دلخواه انها صورت گیرد.